17 Kasım 2014 Pazartesi

ÇİLEK ŞAPKA

     Bloğum bloğum canım bloğum.. Sevgili bloğum.. Günler, haftalar geçti yine biliyorum seni çokkk ihmal ettim ama sen beni burda sessiz sakin ve bazen misafirlerimizi ağırlayarak bekledin .. Tşk ederim canım bloğum.. Ve tşkler ederim  bloğumu ziyaret eden KONUKLARIMA :) ..
       Hastaydım ... Kolumdaki ,omzumdaki ağrı artınca örgüye de yazmayada hatta hayata da mola verdim ..Çok şükür artık iyiyim geri geldim..Hayata küsmek yerine sıkı sıkı sarılmak örmek, yazmak, çizmek , pişirmek ve sevdiklerimle paylaşmak bana daha iyi geliyor biliyorum..Sabahları kol omuz egzersizlerimide yapıyorum  ağrılarım  yok denecek kadar azaldı inş bundan böyle  her telden  yazacam ve yaptıklarımı  yapmayı hayal ettiklerimi paylaşacam..  ....
      Offfff çenem düştü yine.. Bu arada kumaş bebekler yapma hevesimde başladı.. Amigurumi kadar beceremesemde  denemelerim  başladı .. Ruyalarımda bile ördüm diktim hasta olduğum dönemde.. İyi olduktan sonra  şimdi herşey yapma isteğim var.. Geçen gün komşumun  şirinim, tatlım ,güzelim kızı ELİF ECE' ye  hediye  yaptığım  çilek şapkayı bakalım beğenecekmisiniz..
 Bu şirinlikle ben daha neler örerim  fıstığım sana... Güle güle iyi günlerde giy..   Tarif içinde sevgili Aslı Evin  kardeşime tşkler ..

4 yorum:

öznur öznur dedi ki...

Canım öncelikle çok geçmiş olsun inşallah hepsi geçecek sen yeter ki inan, hiç bir şey için umutsuzluğa kapılma Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez unutma.... tilda bebeklerini merakla bekliyorum bende yapmayı çok istiyorum ama vakitsizlikten daha doğru dürüst dikiş dikmeyi öğrenemedim:( bere de çok güzel olmuş ve kuzuya çok yakışmış sağlıkla kullansın senin de ellerine sağlık:) sevgiler

Kerime Günaydın dedi ki...

eline sağlık ablacım çok güzel olmuş yakışmış kuzucuğa...
senin hayata bakış açını, kendini sevmeni, herşeyle mutlu olmanı seviyorum....

tatlı oyuncaklarım dedi ki...

şekerparemm canımsın.. tşkler ziyaretin ve desteğin için.. tilda bebek değilde biraz tombişlerinden yapıyorum ama kıyafet konusunda dikiş becerim iyi olmadığından takıldım kaldım..amigurumilere devam galiba o yüzden :)

tatlı oyuncaklarım dedi ki...

tşkler canım balım .. bende seni seviyorum ve desteğin içinde öpüyorum çok...