18 Kasım 2014 Salı

HEDİYELİK BEBEKLER

    Doğumlarda şeker, çikolata dağıtmak adettir.. Yenidoğan eve yuvaya  tat versin, iyilik güzellikle büyütmek nasip olsun manasında konu komşuyla sevincimi paylaşmaktı maksat.. Yıllar geçtikçe adetlerde değişir oldu.. Çağamı ayak uydurduk yoksa kendimizi yeniliyormuyuz eskiyi beğenmezmi olduk bilmiyorum ama şimdi herkes değişik hediyeler dağıtma çabasında.. Sadece doğumlarda değil, doğum günlerinde, sünnet  ve kırk çıkarma gibi çeşitli mevlitlerde.. Elinden gelen kendi yapıyor , gelmeyen ise ya hazır alıyor yada yaptırıyor..
     İşte bana da böyle iki kızı doğum yapacak ,savcı beyin  ve eşi Betül  hanımın istekleri doğrultusunda yüze yakın  minik bebek anahtarlık siparişi ve büyük bebek siparişleri gelince  ördüklerimi  sizlerle paylaşayım  istedim.. Belki sizlere de fikir olur veya  isteyen sipariş verebilir.


                                    
                                                                    soru veya siparişleriniz için   buraya yorum yazabilir veya  iletişim için
 gemicicanan@gmail.com veya facebook adresine mesaj bırakabilirsiniz.... Her gününüz bebekler kadar saf güzellikte geçsin .. :)

6 yorum:

Şerife Çakan dedi ki...

bayıldım blogun çok güzel canım hayırl olsun ayrıca bebişlerine de bayıldım maşallah cananım renk cümbüşü olmuş bayramlık şekerlemeleri gibi:)))

nisa Nisamla dedi ki...

ne güzeller bunlar rengarenkk eline emeğine sağlık harikalar :))))

tatlı oyuncaklarım dedi ki...

tşkler ederim şekerim şerifem.. Allah razı olsun ..işte kendi çapımda eğleniyorum.. etliye sütlüye karışmıyorum.. kimsenin yaptığını ben yaptım demeden.. o onu satıyor ben niye bunu satmayım demeden.. herkesin emeği ayrı nasibi ayrı diye .. gelen misafirlerim hooşgelmişler sefa getirmişler.. gelmeyenlere gönül koymadan.. elimden geleni yaparak resimleyerek yazarak paylaşmaya çalışıyorum dostlarımla.. kendimi mutlu ediyorum ve ilerde belki çocuklarıma anı kalır diyerek bloğumda takılıyorum kısacası :)

tatlı oyuncaklarım dedi ki...

tşkler ederim adaşım .. hoşgeldin sefalar getirdim .. çocuklar gibi renklerle oyuncaklarla takılmak mutlu ediyor beni galiba :)..henüz senin yaptıkların kadar değişik güzel beceriler edinemedim yaşlılık işte :)

öznur öznur dedi ki...

çok güzeller ellerine sağlık minik minik örmek çok zordur eline emeğine sağlık canım...

tatlı oyuncaklarım dedi ki...

:) tşkler canım...